Ezt olvasta már?


Az Atomerőmű KSC Szekszárd nyerte a Sió Kupát

Vasárnap lezárult a Sió Kupa. A házigazda Atomerőmű KSC Szekszárd 81-64-re verte az NKE-Csatát a torna döntőjében, míg a 3. helyért lejátszott összecsapáson a Sepsiszentgyörgy legyőzte a Krasznojarszkot. A torna MVP-je Nevena Jovanovic lett.

XLIX. SIÓ KUPA

ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – NKE-CSATA 81-64 (22-22, 19-8, 17-18, 23-16)

Szekszárd, 800 néző. Vezette: Kapitány, Papp, Csabai-Kaskötő.

SZEKSZÁRD: Studer Á. 11/3, Jovanovics 18/6, Gereben 9, Mansaré 6, Bishop 8/3. Csere: McCall 13, Bálint 7/3, Eldebrink 7/3, Theodoreán 2, Kiss, Studer Zs., Vincze. Edző: Djokics Zseljko.

CSATA: Horváth B. 13/9, Lelik 12/3, Austria 8/6, Nagy-Bujdosó 8, Lang 13/3. Csere: Adamecz 5/3, Mányoky 2, Pálinkás 2, Angyal 1, Boros, Horváth F. Edző: Tursics Krisztián.

Az eredmény alakulása: 4. perc: 9-9. 10. p.: 22-22. 15. p.: 33-22. 20. p.: 41-30. 26. p.: 52-38. 32. p.: 63-50. 33. p.: 63-57. 37. p.: 74-59.

Kipontozódott: –

 

WBC JENYISZEJ – ASC SEPSI 83-85 (24-30, 24-15, 15-19, 20-21)

Szekszárd. Vezette: Benczur, Farkas, Tóth.

KRASZNOJARSZK: Goldjreva 11, Kirjanova 5/3, Marcsenkova 5/3, Doroszeva 7/3, Mavunga 19/3. Csere: Namok 16/6, Dorovszkij 7/3, Ponamarcsuk 6, Grigorjeva 5/3, Jakimova 2, Vorobjeva. Edző: Olga Sunejkina.

SEPSISZENTGYÖRGY: Gödri-Parau 15/3, Ghizila 9, Slamová 21/12, Whitted 10/3, Higgins 17. Csere: Solopova 7/3, Pasics 4, Demeter 2, Sipos. Edző: Zoran Mikes.

Az eredmény alakulása: 7. perc: 16-19. 9. p.: 24-21. 15. p.: 36-32. 18. p.: 40-41. 24. p: 57-47. 31. p: 63-68. 36. p.: 76-75. 40. p.: 83-83.

Kipontozódott: –

 

XLIX. Sió Kupa végeredménye:

 

1. Atomerőmű KSC Szekszárd

2. NKE-Csata

3. ACS Sepsi

4. WBC Jenyiszej

 

A torna legjobb játékosa:

Nevena Jovanovics (Atomerőmű KSC Szekszárd)

 

A torna legeredményesebb játékosa:

Nevena Jovanovics (Atomerőmű KSC Szekszárd) – 43 pont

 

A torna legjobb védőjátékosa:

Frida Eldebrink (Atomerőmű KSC Szekszárd)

 

A győztes csapat edzője:

Djokics Zseljko (Atomerőmű KSC Szekszárd)

 

A csapatok legjobb játékosai:

ACS Sepsi: Annemarie Gödri-Parau

Atomerőmű KSC Szekszárd: Abby Bishop

NKE-Csata: Kelsey Lang

WBC Jenyiszej: Stephanie Mavunga

 

Szabó Ödön vándor- és örökös díj (Az elmúlt szezon legjobb szekszárdi játékosa):

Theodoreán Alexandra

 

Dr. Pető Gyula díj (Az elmúlt szezon legtöbbet fejlődő szekszárdi játékosa):

Gereben Lívia

 

 

forrás: wbasket.hu







0
0
0

hírek innen, onnan

Minden lakásfelújítót érint: július 1-től komoly összeget számlázhatnak ki

Hatalmas szigorítás jön a hulladékudvarokban júliustól.

Egyre súlyosabb a szakítás Izrael és Amerika közt: már az amerikai fegyverek sem kellenek

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök kijelentette, hogy Izraelnek meg kell szabadulnia az Egyesült Államoktól való katonai...

Újabb településen vezettek be vízkorlátozást – locsolni sem lehet, annyira spórolni kell a vízzel

A tartós hőség miatt megnövekedett a vízfogyasztás, szigorított a szolgáltató.

Mai és holnapi fronthatás - erre számíthat kedden és szedán.

A nyugodtabb idő javíthatja a közérzetet, de a melegedésre érzékenyeknek jobban oda kell figyelniük magukra.

Egy napon belül diagnosztizálták és gyógyították meg a tüdőrákból az idős asszonyt

Nem tévedés: egy texasi nagymamát ugyanazon a napon diagnosztizáltak tüdőrákkal, és még ugyanazon a napon meg is gyógyították.

Véget ér az MTVA-korszak: megszavazták a közmédia átalakítását

A köztévé és közrádió egy cégbe kerül.

Hivatalos: itt a védett áras rendszer vége a benzinkutakon!

Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés.

Tisza-kormány: megszűnik a közmédia, ahogy eddig ismertük, a védett üzemanyagár is terítéken

Kedden Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban rendezi meg Magyar Péter miniszterelnök a Visegrádi Négyek újraindított...

Agrometeorológia: amitől a kukorica és a napraforgó szenved, az az aratásnak kedvez

Tovább növekszik az aszály területi kiterjedése és intenzitása.

Magyar Péter a Pride-ra küldte Bóka Jánost „kéz a kézben” Toroczkaival, aki szerint a „magyar történelem legsötétebb diktatúrája” következik – pergő vita a Tisztítótűzről

Bóka János szerint alkotmányos puccsot hajt végre a kormány, és jön a csengőfrász, jön a lefüggönyözött autó. Toroczkai László azt...

Már átmeneti vízhiány fenyegeti a város lakóit: szigorú korlátozás lépett életbe

A tartós hőség és a megugró vízfogyasztás miatt szigorítottak a szabályokon.

Magyar Péter megköszönte a „vádbeszédet” – így reagált a rákosista forgatókönyvet emlegető felszólalásra

A Fidesz frakcióvezető-helyettese szerint Sulyok Tamást „talán egyedül a családjával nem zsarolták meg”, Magyar Péter szerint bátrabb...

0

Sport

Mbappéékat az özönvíz sem tudta megállítani, a franciák embertelen körülmények között is behúzták a győzelmet

Szűk 40 percnyi futball után leszakadt az ég Philadelphiában, két órát állt a játék, de a Real klasszisát ez sem zökkentette ki.

140 millió eurós szupersztárt igazolt a Manchester City, bármelyik pillanatban hivatalosan is bejelenthetik

A Nottingham Forest játékosa, Elliot Anderson csatlakozik Enzo Maresca együtteséhez.

Szenzációs húzás, 220 millió euróért válthat klubot Michael Olise

A Bayern München húzás egyértelmű üzenet a Real Madridnak és a Liverpoolnak.

Haaland megállíthatatlan volt a New Jersey-i éjszakában, Szenegál megint elkövette ugyanazt a hibát

Ezúttal nem csak képletesen kell érteni, hogy a stadion is beleremegett a szurkolásba...

Történelmi búcsú: Utoljára láthatjuk pályán a vb-k kultikus kapusát

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsén.

Csoda a foci-vb-n, megtört a magyar bajnokság 40 éves átka

Ma hajnalban véget ért a magyar bajnokság szörnyű sorozata a világbajnokságon, itt vannak a részletek.

120 millió eurós csúcsigazolással sokkolná a piacot a Bayern München

Vincnet Kompany a Bundesliga egyik legjobb középpályását akarja.

Gyermeke születik: Hazautazott a vb-ről a belga válogatott kulcsembere

Családi okok miatt elhagyta a belga válogatottat a Manchester City sztárja.

Átigazolási szuperbomba, Luis Enrique, a PSG és a Liverpool is harcba száll a világ futballjának új csodagyerekéért, 100 millió euró sem lesz elég

! A mindössze 19 éves Yan Diomandé iránt Luis Enrique PSG-je és a Liverpool is komoly érdeklődést mutat, miközben az RB Leipzig még egy 100 millió eurós ajánlatnál is többre tartja a villámgyors elefántcsontparti

Alexis Mac Allister klubváltása a címlapon, élete lehetőségét kaphatja a Liverpool sztárja

A Real Madrid lehet az argentin világbajnok következő csapata.

0
0

Bulvár

Lemond és távozik egy fideszes politikus

De állítása szerint nem az elszámoltatás miatt.

Orbán Viktorék titokban 5000 milliárd elköltésére hatalmazták fel magukat, ennek pedig csak a negyede menne a 4iG-ra

Még a választások előtt, az Orbán Viktor vezette Védelmi Tanács kezdeményezésére, kivonták a magyar GDP közel 6 százalékát érintő állami beszerzéseket a nyílt közbeszerzési eljárások hatálya alól. Az ügy

„A Sulyok Tamás-történetnek a mai nappal vége” – Galgóczi Eszter a Magyar Péter által bejelentett Tisztítótűz-műveletről

Galgóczi szerint Sulyok és a többi közjogi méltóság elmozdítása politikai szempontból nemcsak kívánatos, hanem fontos is.

Rendkívüli: Sulyok Tamást és Polt Pétert eltávolítják hivatalukból a 17. Alaptörvény-módosítással, és új alkotmány lesz

Magyar Péter a parlament ülésén bejelentette, hogy a vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása mellett benyújtják az Alaptörvény 17. módosítását is, amivel eltávolítják az „Orbán-bábokat”. Sulyok Tamást és

Porig égett a magyar sikermárka gyártóüzeme: óriási a kár, senki sem tudja, mi lesz így velük

Súlyos tűzkár érte a magyar almaborgyártás egyik ismert szereplőjét.

Melltartó nélkül vonult végig Monacón Mia Khalifa, mindenki őt nézte

A figyelem középpontjába került az egykori felnőtt filmes.

Gyakorlatikag lenullázza a Fidesz és a KDNP frakcióit, ha 12 évben maximalizálják a képviselőséget

Magyar Péter hétfőn bejelentette, hogy 12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselők mandátumát. A jelenlegi frakciók összetételét vizsgáló adatgyűjtésünk szerint a javaslat elsősorban a kormánypárto

64 évesen meghalt az RTL Drága örökösök sorozatának színésznője

A gyászhírt a Stúdió K Színház közölte, amelynek Nyakó Júlia 1997 óta volt oszlopos tagja. Pályafutása során játszott az Aranyélet és a Drága örökösök című sorozatokban is.

Hét év után kitálalt Kulcsár Edina, most mindent bevallott

Összeszedte a bátorságát Kulcsár Edina és mindent elmondott.

5000 német katona indult meg a fehérorosz határra

Németország 5000 katonát telepít Litvániába a NATO keleti szárnyának védelmére, akár kötelező vezénylésekkel is. A 5000 német katona indult meg a fehérorosz határra bejegyzés először Acnews-én jelent meg.

Tényleg visszatér a vezetékes telefon az otthonokba? A fiatalok szerint nem véletlenül

Volt idő, amikor a vezetékes telefon szinte minden otthon természetes része volt. Aztán jöttek a mobilok, az okostelefonok és az állandó online jelenlét, a régi készülékek pedig szinte egyik napról a másikra eltűn

0